Bemutatták fejlesztéseiket a Mobilis és a Széchenyi István Egyetem STEM Akadémiájának diákjai

Mesterségesintelligencia-alapú ködkamra, elektromágneses golyógyorsító eszköz, valamint fényszennyezésmérő műszer fejlesztését is célozták azoknak a diákoknak a projektjei, akik részt vettek a Mobilis Interaktív Élményközpont Széchenyi István Egyetemmel közösen indított tehetséggondozó programján. A zárórendezvényen 21 középiskolás fiatal mutatta be munkáját.

Bemutatták fejlesztéseiket a Mobilis és a Széchenyi István Egyetem STEM Akadémiájának diákjai

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Digital Hungary

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!