Pokoli hőség Olaszországban: Az aszfalt alatt olvadtak meg a villanyvezetékek Torinóban

Brutális, 41 fokos hőhullám csapott le Olaszországra, amelyet a meteorológusok Cerberusnak neveztek el. Torinóban a brutálisan felforrósodott aszfalt alatt megolvadtak a földkábelek, ami tömeges áramszüneteket okozott, míg Rómában ingyenessé tették a strandokat az időseknek, és párakapukkal védik a történelmi belvárosban hömpölygő turistákat.

Pokoli hőség Olaszországban: Az aszfalt alatt olvadtak meg a villanyvezetékek Torinóban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!