Moszkva szerint nemzetbiztonsági kockázatot jelent, ha egy pár házasság nélkül él együtt
Az orosz igazságügyminiszter-helyettes a Szentpétervári Nemzetközi Jogi Fórumon kijelentette, hogy a házasságkötés nélküli együttélés, valamint a magas válási számok közvetlen fenyegetést jelentenek Oroszország nemzetbiztonságára. A Kreml a „hagyományos értékek” védelmében radikális lépésekkel próbálja megállítani a demográfiai válságot.
- Hirdetés -
