Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Zöld foci-vb? Fenéket! Infantinót a környezetvédők is betámadták

Zöld foci-vb? Fenéket! Infantinót a környezetvédők is betámadták Lencsés Zoltán 2026. 06. 24., sze - 09:17 Gianni Infantino FIFA-elnök rengeteg vb-mérkőzést tekint meg a helyszínen, amivel újra a kritikák kereszttüzébe került. Az, hogy magángépével keresztül-kasul repked az észak-amerikai kontinens felett, a környezetvédőknél is kiveri a biztosítékot. Infatino valószínűleg már hozzászokott a kritikákhoz, azok általában egyébként is leperegnek róla. A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) elnökének több különböző probléma miatt kellett támadásokkal szembe néznie az elmúlt napokban, hetekben. Amikor a szomáliai játékvezetőt az amerikai kormány nem engedte be az országba, Infatino konkrétan nyugalomra intette a médiát. „Nyugi. Nem a Holdon élünk, hanem a Földön. Tiszteletben kell tartanunk, hogy nem mi vagyunk a világ királyai, akik kormányoknak és rendőröknek parancsolnak. Fontos, hogy néha lenyugodjunk, relaxáljunk. A sikítozás és a kiabálás nem mindig oldja meg a problémát.ˮ Kapcsol...

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu