Debrecen fideszes polgármestere feljelentést tesz: „betelt a pohár”

Papp László polgármester elfogadhatatlannak nevezte a helyzetet.

Debrecen fideszes polgármestere feljelentést tesz: „betelt a pohár”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!