Sunyi reklámmal csaptak be magyar beteg emberek sokaságát? – Cukorbetegségre ajánlott étrend-kiegészítő miatt lépett az ügyészség

A Pest Vármegyei Főügyészség szerint a vállalkozás olyan állításokkal, azaz reklámszöveggel népszerűsítette a terméket, amelyek betegségek megelőzésére, kezelésére vagy szövődményeinek csökkentésére utaltak. Az étrend-kiegészítők esetében azonban a magyar és uniós szabályok tiltják az ilyen kommunikációt.

Sunyi reklámmal csaptak be magyar beteg emberek sokaságát? – Cukorbetegségre ajánlott étrend-kiegészítő miatt lépett az ügyészség

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Médiapiac

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!