60 embert rúgtak ki a Mandinertől – folytatódik a Fidesz holdudvarának leépítése

Kohán Mátyás, a Mandiner rovatvezető-helyettese publicisztikában számolt be arról, hogy 60 embertől vált meg a lap. Kohán erősen bírálta az általa jobboldalinak nevezett sajtó eddigi működését. A benne dolgozókat tisztességes – három csoportra – újságírókra, naiv emberekre és gerinctelen aljamunkásokra osztotta.

60 embert rúgtak ki a Mandinertől – folytatódik a Fidesz holdudvarának leépítése

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!