Kohán Mátyás, a Mandiner rovatvezető-helyettese publicisztikában számolt be arról, hogy 60 embertől vált meg a lap. Kohán erősen bírálta az általa jobboldalinak nevezett sajtó eddigi működését. A benne dolgozókat tisztességes – három csoportra – újságírókra, naiv emberekre és gerinctelen aljamunkásokra osztotta.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu