Nem kapnak végkielégítést a Szuverenitásvédelmi Hivatal vezetői

Az Országgyűlés törvényalkotási bizottsága elfogadta, hogy a Szuverenitásvédelmi Hivatal vezetői végkielégítés nélkül távozzanak.

Nem kapnak végkielégítést a Szuverenitásvédelmi Hivatal vezetői

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!