Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban. Az esemény megnyitóján Tanács Zoltán a HUNOR-programot egy katalizátornak nevezte, és elmondta: bár a program az év végén lezárul, szeretné, ha folytatódna a megkezdett fejlődés, és erre a fél évre felkérte Kapu Tibort a program vezetésére. Farkas Bertalan generációknak adott […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Csillagászat