A volt fideszes Nemcsok Dénes államtitkári kinevezésének visszavonását követelik a Nemzeti Fejlesztési Központ dolgozói
A Tisza-kormány által kinevezett Nemcsokot erős kritikák érték az aláírók részéről: vezetői stílusa megfélemlítő és toxikus volt, többen rossz munkakörülményekről, befagyasztott bérekről, az otthoni munkavégzés lehetőségének megszüntetéséről és általános elégedetlenségről számoltak be.
- Hirdetés -
