Tarr Zoltán miniszter a mostanra rendszeressé váló posztjaiban fenyegeti a külhoni magyar szervezeteket, vezetőket, civileket, kollektíve vádolja őket és mindenkit, aki a nemzetpolitikában dolgozik – mutatott rá Nacsa Lőrinc, a Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) frakcióvezető-helyettese, az Országgyűlés Magyarságpolitikai Bizottságának elnöke a közösség oldalán pénteken. Mint írta, a külhoni magyarok nehéz helyzetben vannak. A többségi társadalom és … Nacsa Lőrinc: Tarr Zoltán fenyegetések helyett inkább segíthetné a külhoni magyarokat
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → vasarnap.hu