A társházigazda Egyesült Államok válogatottja 3-2-re kikapott az utolsó helyen végzett törököktől a labdarúgó-világbajnokság D jelű négyesének Los Angeles-i mérkőzésén, de így is csoportgyőztesként készülhet a bosnyákok elleni, szerdai összecsapásra. A török válogatott legutóbb 1954-ben nem jutott tovább a csoportkörből, igaz azóta a jelenlegi csak a második vb-szereplése, 2002-ben bronzérmes volt. Ezen a mérkőzésen megdőlt a világbajnokságok gólcsúcsa, mivel az első amerikai találat volt a 173. a tornán. Az eddigi legtöbb találat a négy évvel ezelőtti, katari vb-n elért 172 gól tartotta, a játéknap végére pedig már 177 találat az új rekord. Különösebb tét nélkül lépett pályára a két csapat, […] A A törökök az amerikaiak legyőzésével búcsúztak a tornától nevű cikk a Körös Hírcentrumon jelent meg.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Körös Hírcentrum