Nem kapnak végkielégítést a Szuverenitásvédelmi Hivatal vezetői
Az Országgyűlés törvényalkotási bizottsága elfogadta, hogy a Szuverenitásvédelmi Hivatal vezetői végkielégítés nélkül távozzanak.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Az Országgyűlés törvényalkotási bizottsága elfogadta, hogy a Szuverenitásvédelmi Hivatal vezetői végkielégítés nélkül távozzanak.
- Hirdetés -