A CATL Debrecen négyes gyártósora mellett mintegy 1 liter dietil-karbonát szivárgott ki egy tárolóból lefejtés közben csütörtökön 10 óra 30 perckor – közölte a vállalat csütörtök délután.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!