Szivárgás történt a debreceni CATL-gyárban

A CATL Debrecen négyes gyártósora mellett mintegy 1 liter dietil-karbonát szivárgott ki egy tárolóból lefejtés közben csütörtökön 10 óra 30 perckor – közölte a vállalat csütörtök délután.

Szivárgás történt a debreceni CATL-gyárban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!