MÁV-csoport: vizet osztanak a forgalmasabb állomásokon

A legmelegebb órákban - jellemzően 10 és 17 óra között - a készlet erejéig ingyen vizet osztanak az utasoknak a legforgalmasabb vasútállomásokon, és párakapukat is kihelyeznek - közölte a M

MÁV-csoport: vizet osztanak a forgalmasabb állomásokon

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kanizsa Újság

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!