A legmelegebb órákban - jellemzően 10 és 17 óra között - a készlet erejéig ingyen vizet osztanak az utasoknak a legforgalmasabb vasútállomásokon, és párakapukat is kihelyeznek - közölte a M
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Kanizsa Újság