Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Svájc legyőzte Kanadát, csoportelsőként jutott tovább a vb-n

A svájci válogatott 2-1-re legyőzte a társházigazda Kanadát szerdán a labdarúgó-világbajnokság B csoportjának harmadik, utolsó fordulójában, így első helyen lépett a kieséses szakaszba, míg riválisa másodikként. Svájc a legutóbbi hét vb-szerepléséből hatodszor jutott tovább a csoportkörből, de 2006 óta először az első helyen, amely azt eredményezte, hogy marad Vancouverben a nyolcaddöntőbe jutásért rendezendő mérkőzésén. A kanadai válogatott korábban kétszer szerepelt világbajnokságon, és mind a hat mérkőzését elveszítette, ezúttal viszont társházigazdaként a második helyen sikerrel vette az első szakaszt, viszont másodikként elveszítette a hazai pálya előnyét, mivel Los Angelesben játssza a következő mérkőzését az A jelű négyes másodikjával. A svájciak kezdtek […] A Svájc legyőzte Kanadát, csoportelsőként jutott tovább a vb-n nevű cikk a Körös Hírcentrumon jelent meg.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu