Egyre többe kerül az egészséges étkezés, mégsem nő a fogyasztás Magyarországon

A magyarok ma három-négyszer többet költenek zöldségre és gyümölcsre, mint 15 éve, miközben a fogyasztás alig változott.

Egyre többe kerül az egészséges étkezés, mégsem nő a fogyasztás Magyarországon

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!