Brutális hőségriadó lépett életbe: erre a 17 vármegyére adott ki figyelmeztetést a HungaroMet
Pokoli forrósággal csap le ránk a nyár, és a meteorológusok szerint ma már az ország szinte minden pontján extrém terhelés éri a szervezetünket. Nemcsak a délutáni csúcsértékek lesznek ijesztőek, de a láthatatlan veszély ellen is védekeznünk kell.
- Hirdetés -
