Jó sztori volt, hogy a norvégok még a narancsot is otthonról vitték a vb-re, csak kár, hogy nem igaz
Viszont 500 kiló halat és majdnem 200 kiló sajtot tényleg vittek magukkal.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!