Jó sztori volt, hogy a norvégok még a narancsot is otthonról vitték a vb-re, csak kár, hogy nem igaz

Viszont 500 kiló halat és majdnem 200 kiló sajtot tényleg vittek magukkal.

Jó sztori volt, hogy a norvégok még a narancsot is otthonról vitték a vb-re, csak kár, hogy nem igaz

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!