Szivárgás történt a debreceni CATL-gyárban
A CATL Debrecen négyes gyártósora mellett mintegy 1 liter dietil-karbonát szivárgott ki egy tárolóból lefejtés közben csütörtökön 10 óra 30 perckor – közölte a vállalat csütörtök délután.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A CATL Debrecen négyes gyártósora mellett mintegy 1 liter dietil-karbonát szivárgott ki egy tárolóból lefejtés közben csütörtökön 10 óra 30 perckor – közölte a vállalat csütörtök délután.
- Hirdetés -