Kecskeméten megünnepelték azokat a Gripeneket, amelyekről a svéd NATO-csatlakozás halogatása idején állapodott meg az Orbán-kormány

18-ra bővül a magyar légierő Gripen-flottája, legalább 2036-ig marad a típus a magyar haderőben.

Kecskeméten megünnepelték azokat a Gripeneket, amelyekről a svéd NATO-csatlakozás halogatása idején állapodott meg az Orbán-kormány

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 444.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!