Kecskeméten megünnepelték azokat a Gripeneket, amelyekről a svéd NATO-csatlakozás halogatása idején állapodott meg az Orbán-kormány
18-ra bővül a magyar légierő Gripen-flottája, legalább 2036-ig marad a típus a magyar haderőben.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 444.hu
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!