Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Portfolio - Ingatlan

Katolikus templomokat nyitnak meg a hőség elől menekülőknek Magyarországon

A kánikula okozta egészségügyi kockázatok enyhítése érdekében Székely János szombathelyi megyéspüspök, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia elnöke arra kérte az egyházközségeket, hogy a legforróbb órákban nyissák meg a templomokat az embereknek, ezzel biztosítva menedéket a hőség elől - számolt be a Magyar Kurír.

További hírek