Könnyfakasztó pillanatok: Grillpartit rendeztek a Tűzoltó utcai Gyermekklinika onkológiáján
Rendkívül megható és lélekemelő eseményről számolt be a Tűzoltó utcai Gyermekklinika a közösségi oldalán. Az intézményben szerda este egy vidám grillpartit szerveztek az onkológiai osztály kis betegei számára, a rendhagyó vacsorán ráadásul a gyerekek maguk is kézbe vehették a grillcsipeszeket, így egy kis időre elfelejthették a mindennapok nehézségeit.
- Hirdetés -
