Leállt az oroszokkal közösen indult egyiptomi kocsigyártás, és a MÁV kocsijainak javítása, fővizsgáztatása is. Hamar a kormány elé kerülhet a Dunakeszi Járműjavító és az egyiptomi üzlet – már sokadik – megmentési terve. A helyzet túlzás nélkül rémes: a kormány előtt csak egy rossz és egy még sokkal rosszabb lehetőség áll.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex