Nincs házisertésből vett ASP-re pozitív minta

Nem talált újabb afrikai sertéspestissel (ASP) fertőzött házisertést a június 3-ai Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei kitörés óta a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) laboratóriuma. A szakemberek a védő- és megfigyelési körzetben ellenőrizték az összes házisertés-állományt. A járványkitöréshez kapcsolódóan a Nébih laboratóriuma mintegy 700 házisertésből származó mintát vizsgált, amelyek minden esetben negatív eredményt mutattak. Június 3-án, a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei […] A Nincs házisertésből vett ASP-re pozitív minta bejegyzés először Agrotrend-én jelent meg.

Nincs házisertésből vett ASP-re pozitív minta

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Agrotrend

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!