Korrupció miatt a spanyol legfelsőbb bíróság több mint 24 éves börtönbüntetésre ítélte José Luis Ábalos volt közlekedési minisztert hétfőn Madridban. A bíróság egyhangú ítélete szerint a kormányzó Spanyol Szocialista Munkáspárt (PSOE) volt politikusa és két társa bűnszervezetet hozott létre, vesztegetést, sikkasztást és befolyással való üzérkedést követett el, hogy kenőpénzért és szíveségekért cserébe – bizalmas [...] Read More... Dagad a korrupciós botrány: 24 évre ítélték a volt minisztert, a kormányfő feleségére is büntetőeljárás vár
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Körkép