Jó sztori volt, hogy a norvégok még a narancsot is otthonról vitték a vb-re, csak kár, hogy nem igaz
Viszont 500 kiló halat és majdnem 200 kiló sajtot tényleg vittek magukkal.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Viszont 500 kiló halat és majdnem 200 kiló sajtot tényleg vittek magukkal.
- Hirdetés -