Kosárlabdában és fociban csapott össze az önkormányzat és a diákönkormányzat csapata
A Városi Sportcsarnokban játszott kosárlabda-, majd focimérkőzést a vásárhelyi diákönkormányzat és a városi önkormányzat csapata. De asztaliteniszeztek, és más sportágakban is megmérkőztek egymással a barátságos találkozón.
- Hirdetés -
