Kosárlabdában és fociban csapott össze az önkormányzat és a diákönkormányzat csapata

A Városi Sportcsarnokban játszott kosárlabda-, majd focimérkőzést a vásárhelyi diákönkormányzat és a városi önkormányzat csapata. De asztaliteniszeztek, és más sportágakban is megmérkőztek egymással a barátságos találkozón.

Kosárlabdában és fociban csapott össze az önkormányzat és a diákönkormányzat csapata

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!