A Városi Sportcsarnokban játszott kosárlabda-, majd focimérkőzést a vásárhelyi diákönkormányzat és a városi önkormányzat csapata. De asztaliteniszeztek, és más sportágakban is megmérkőztek egymással a barátságos találkozón.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hódpress