„Emlékeztetnék mindenkit, megnyertük a csoportot” – Pochettino kiakadt az újságírókra a törökök elleni vereség után

Az amerikai válogatott szövetségi kapitánya a meccs utáni sajtótájékoztatón szólt be a faggatózó újságíróknak, szerinte egy gratuláció kijárt volna nekik.

„Emlékeztetnék mindenkit, megnyertük a csoportot” – Pochettino kiakadt az újságírókra a törökök elleni vereség után

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!