„Emlékeztetnék mindenkit, megnyertük a csoportot” – Pochettino kiakadt az újságírókra a törökök elleni vereség után
Az amerikai válogatott szövetségi kapitánya a meccs utáni sajtótájékoztatón szólt be a faggatózó újságíróknak, szerinte egy gratuláció kijárt volna nekik.
- Hirdetés -
