Az ESPN legalábbis úgy értesült, hogy Stale Solbakken, a már biztosan továbbjutó norvégok szövetségi kapitánya tíz játékost pihentet az utolsó csoportmeccsen, és Erling Haaland is csak a kispadon kap helyet. Hamarosan kiderül, perceken belül kijönnek a kezdőcsapatok.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Nemzetisport