Skrabski Fruzsina: Átvert minket a Fidesz
"Sajnos, átvert minket a Fidesz. Azt mondták, hogy nemzeti tőkésosztályt építenek, de nem azt építettek, hanem saját vagyont gyűjtögettek, és lehet, már meg is egyeztek a Tiszával" – írta Skrabski Fruzsina, Novák Katalin volt tanácsadója a Facebookon, megosztva Sebes Gábor korábbi fideszes önkormányzati képviselő posztját.
- Hirdetés -
