Skrabski Fruzsina: Átvert minket a Fidesz

"Sajnos, átvert minket a Fidesz. Azt mondták, hogy nemzeti tőkésosztályt építenek, de nem azt építettek, hanem saját vagyont gyűjtögettek, és lehet, már meg is egyeztek a Tiszával" – írta Skrabski Fruzsina, Novák Katalin volt tanácsadója a Facebookon, megosztva Sebes Gábor korábbi fideszes önkormányzati képviselő posztját.

Skrabski Fruzsina: Átvert minket a Fidesz

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!