Az Északi Járműjavító területén épülhet meg az új Közlekedési Múzeum
<pLázár János egy Debrecentől is távol eső területen akarta megépíteni a Közlekedési Múzeumot, miközben Budapesten már egy ipari műemlékben, kész tervekkel és engedélyekkel rendelkezett az épület. A kormány most úgy döntött, hogy az intézmény az eredetileg kijelölt helyszínen, az Északi Járműjavító területén valósul meg, a New York-i Diller Scofidio Renfro építésziroda és az M-Teampannon kész tervei alapján.</p
- Hirdetés -
