Meghalt Horváth Tamás
Gyászol a magyar sakktársadalom: életének 75. évében elhunyt Horváth Tamás nemzetközi sakkmester, csapatban Európa-bajnoki bronzérmes, szintén csapatban hatszoros magyar bajnok. Kétszer, 1989–1991 és 2009–2015 között választották a magyar férfiválogatott szövetségi kapitányának, a 2014-es sakkolimpián irányítása alatt a dobogó második fokára állhatott fel a csapat.
- Hirdetés -
