„Vérfürdő,” avagy számszerűsítették, hogy hány alkalmazottat bocsájt el a Bungie, leépítik nagyjából a stúdió harmadát
A Sony pár évvel ezelőtt még 3,6 milliárd dollárt fizetett a Destiny 2-t készítő csapatért, de ez utólag már egyáltalán nem tűnik jó befektetésnek.
- Hirdetés -
