A Sony pár évvel ezelőtt még 3,6 milliárd dollárt fizetett a Destiny 2-t készítő csapatért, de ez utólag már egyáltalán nem tűnik jó befektetésnek.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → IGN
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!