„Vérfürdő,” avagy számszerűsítették, hogy hány alkalmazottat bocsájt el a Bungie, leépítik nagyjából a stúdió harmadát

A Sony pár évvel ezelőtt még 3,6 milliárd dollárt fizetett a Destiny 2-t készítő csapatért, de ez utólag már egyáltalán nem tűnik jó befektetésnek.

„Vérfürdő,” avagy számszerűsítették, hogy hány alkalmazottat bocsájt el a Bungie, leépítik nagyjából a stúdió harmadát

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → IGN

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!