Alonso reagált az Alpine-pletykákra
Fernando Alonso határozottan kiállt az Aston Martin mellett, miközben élesen bírálta azokat az online reakciókat, amelyek szerinte már a bántalmazás határát súrolják a csapat gyenge szezonkezdése miatt. A kétszeres világbajnok reagált a jövőjével kapcsolatos pletykákra is. Alonso reagált az Alpine-pletykákra
- Hirdetés -
