Alonso: Túl gyorsnak érzem magam ahhoz, hogy abbahagyjam!

Fernando Alonso továbbra sem hozott döntést arról, hogy az idei éven túl is folytatja-e Forma-1-es pályafutását, ám a spanyol versenyző egyértelművé tette: továbbra is gyorsnak, motiváltnak érzi magát, és az Aston Martin projektje iránti elkötelezettsége változatlan. Alonso: Túl gyorsnak érzem magam ahhoz, hogy abbahagyjam!

Alonso: Túl gyorsnak érzem magam ahhoz, hogy abbahagyjam!

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!