Julian Nagelsmann keményen kritizálta játékosait az Ecuador elleni vereség után

Erre nem sokan számítottak: Ecuador 2-1-re legyőzte Németországot a 2026-os labdarúgó-világbajnokság E-csoportjának utolsó, 3. fordulójában. Ugyan a németek már korábban biztosították továbbjutásukat és csoportelsőségüket, az összecsapás után Julian Nagelsmann szövetségi kapitány kritikusan értékelt. Joshua Kimmich sem fogta vissza magát, az ecuadoriak pedig óriási ünneplésbe kezdtek.

Julian Nagelsmann keményen kritizálta játékosait az Ecuador elleni vereség után

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Sport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!