Miután a Destiny 2 megkapta utolsó kiegészítőjét, a Bungie rögtön leépítéseket jelentette be

Nem tudni, hogy pontosan hány ember érintett, de egyes források szerint szinte a teljes Destiny-csapat lapátra kerül.

Miután a Destiny 2 megkapta utolsó kiegészítőjét, a Bungie rögtön leépítéseket jelentette be

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → PlayDome

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!