Klinikai vizsgálathoz kapcsolódó gyógyszerfelhasználás miatt vizsgálódnak a rendőrök a Semmelweis Egyetem egyik intézetében – erről az RTL Híradónak beszélt Merkely Béla. A rektor szerint az egyetemnek nincs félnivalója, és mindenben együttműködnek a hatóságokkal. A Nemzeti Nyomozó Iroda szerdán tartott nyomozási cselekményeket a klinikán. A rendőrség megerősítette, hogy folyamatban lévő büntetőeljárásról van szó, de egyelőre nem közölte, milyen bűncselekmény gyanúja miatt indult a nyomozás.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL