Julian Nagelsmann keményen kritizálta játékosait az Ecuador elleni vereség után
Erre nem sokan számítottak: Ecuador 2-1-re legyőzte Németországot a 2026-os labdarúgó-világbajnokság E-csoportjának utolsó, 3. fordulójában. Ugyan a németek már korábban biztosították továbbjutásukat és csoportelsőségüket, az összecsapás után Julian Nagelsmann szövetségi kapitány kritikusan értékelt. Joshua Kimmich sem fogta vissza magát, az ecuadoriak pedig óriási ünneplésbe kezdtek.
- Hirdetés -
