Grosch Vivien válogatott kézilabdázó távozott Debrecenből és Marosvásárhelyre igazolt. A CSM Targu Mures közösségi oldalának csütörtöki beszámolója szerint a jobbszélső Dunaújvárosban nevelkedett, majd a Váci NKSE, az MTK és 2023 óta a Debrecen játékosa volt. A DVSC színeiben 86 tétmérkőzésen 151 gólt szerzett. A korábbi juniorválogatott játékos a debreceni évei alatt a magyar felnőtt válogatott […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap