Megjelentek a rendőrök a Semmelweis Egyetemnél – kiderült az igazság
Több rendőrautó jelent meg szerdán a Semmelweis Egyetem Belső Klinikai Tömbjénél, ahol a Vagyon-visszaszerzési Hivatal munkatársai intézkedtek. A rendőrség szerint folyamatban lévő büntetőeljárásról van szó, további részleteket azonban egyelőre nem közöltek.
- Hirdetés -
