Megjelentek a rendőrök a Semmelweis Egyetemnél – kiderült az igazság

Több rendőrautó jelent meg szerdán a Semmelweis Egyetem Belső Klinikai Tömbjénél, ahol a Vagyon-visszaszerzési Hivatal munkatársai intézkedtek. A rendőrség szerint folyamatban lévő büntetőeljárásról van szó, további részleteket azonban egyelőre nem közöltek.

Megjelentek a rendőrök a Semmelweis Egyetemnél – kiderült az igazság

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!