Már nem sokáig jelenik meg naponta a Hajdú-bihari Napló
Augusztus 1-jétől hetilappá alakul a Magyar Nemzet és tizenkét megyei napilap – írta a Media1 a Mediaworks közleményére hivatkozva. A Mediaworks Hungary Zrt. közleménye alapján hetilappá alakul a Békés Megyei Hírlap, a Délmagyarország, az Észak-Magyarország, a Fejér Megyei Hírlap, a Hajdú-bihari Napló, a Kelet-Magyarország, a Napló, a Petőfi Népe, a Somogy Megyei Hírlap, a Tolnai […]
- Hirdetés -
