Véget ér egy régóta húzódó konfliktus, távozik Gyulai Miklós az atlétikai szövetség éléről. Az elnök mindezt levélben közölte a közvéleménnyel a szövetség holnapján megjelent nyílt levelében. Hozzátette, véleménye szerint teljes tisztújítás szükséges. Azt is közölte, hogy úgy gondolja, a jelenlegi elnökség összes tagjának le kell mondania, így szeptemberben megtörténhet a teljes tisztújítás.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk