Teljesíthetetlen határidőkről, rendszeres túlterhelésről és megfélemlítő munkahelyi légkörről beszéltek az RTL Híradónak a Nemzeti Fejlesztési Központ névtelenséget kérő jelenlegi és korábbi dolgozói. Állításuk szerint Nemcsok Dénes, a Vidék- és Településfejlesztési Minisztérium államtitkára vezetőként embertelenül bánt a munkatársakkal, ezért sokan már felmondtak, és további távozásokra számítanak. Magyar Péter közölte: vizsgálatot rendelt el az ügyben, ugyanakkor egyelőre szükségük van az államtitkár szakmai tapasztalatára az uniós források felhasználásához.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL